Fallout 76 13.5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Sosyal Medya

Bethesda’nın sevilen kıyamet sonrası IP’sindeki çok oyunculu hayatta kalma oyunu Fallout 76, toplam 13,5 milyon oyuncuyu aştı. Berbat bir ilk alımla kaybedilen güvenilirliği yıllarca hararetle geri kazandıktan sonra Fallout 76, istikrarlı büyüme, iyi karşılanan içerik yamaları ve artık birçok kişinin Fallout soyuna layık olduğunu düşündüğü rafine edilmiş içerik kalitesiyle iyi bir yere ulaştı.

Ekim 2018’de piyasaya sürülen Fallout 76, Bethesda’nın ışınlanmış bir Batı Virginia’da yan yana hayatta kalan oyunculara ilişkin vizyonuydu. Piyasaya sürüldüğünde, bu vizyon oyun bozan hatalara, anlamlı hedeflerin genel eksikliğine, sorgulanabilir tasarım kararlarına ve insan NPC’lerin tartışmalı yokluğuna saplanmıştı. Ortalama incelemelerle karşı karşıya kalan birçok Fallout hayranı, oyunun ölüme mahkum olduğunu tahmin etti, ancak Bethesda, Fallout 76’nın içerik yamaları aracılığıyla ince ayarlar, yeniden tasarımlar, hata düzeltmeleri ve yapılacak yeni şeylerle yanıt verdi.

teknooyun

Teknoloji Editörü

1 Yorum

  • abi cook guzel yapmissin ellerine saglik allaha basarilarinin devamini getirsin

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metaverse

Abone Ol!

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için mail listemize kayıt olun. Söz veriyoruz spam yapmayacağız.

Başarılı olarak aboneli gerçekleşti Hoppla! Bir şeyler ters gitti lütfen yeniden deneyin

POPÜLER HABERLER

Oyun Haberleri

Adres : Ankara/ Keçiören

E-Posta : [email protected]

Tel: 0500 000 00 00

Teknolojiveoyun.com

Sizlere günlük teknoloji ve oyun haberlerini kesintisiz olarak sunar. Haberlerimizi telefon ve tabletlerden okumak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Copyright @ Teknolojiveoyun Powered by Teknolojiveoyun.com