BlizzCon 2023’te Geri Dönüyor

Sosyal Medya

Uzun bir aradan sonra Blizzard Entertainment, BlizzCon’un geri döndüğünü onayladı. Bu efsanevi zirve, dünyanın her yerinden Blizzard hayranlarının World of Warcraft, Starcraft, Diablo ve Overwatch gibi oyunlar için bağlantı kurmasına, arkadaşlar edinmesine ve tutkularını paylaşmalarına olanak sağladı. BlizzCon 2021’de çevrimiçi bir etkinlik düzenlerken, katılımcılarının aşina olduğu yıllık kongreden çok daha küçük bir olaydı. Son geleneksel BlizzCon, Diablo 4 ve Overwatch 2’nin ünlü bir şekilde duyurulduğu 2019’daydı ve Starcraft 2 için son Dünya Şampiyonası, şampiyonu olarak taçlandırılan Park “Dark” Ryung-woo’nun ev sahipliğinde yapıldı.

Bu yılın başlarında, Blizzard Entertainment Başkanı Mike Ybarra, Los Angeles Times’a verdiği bir röportajda ekibin BlizzCon’un 2023’teki dönüşü için hazırlandığını ve April McKee’de BlizzCon departmanı için yeni bir lider işe aldığını açıkladı. Ybarra, o sırada BlizzCon’un 2023’te geri döneceğini doğrulayamasa da, McKee nihayet şirketin 21 Aralık’ta yayınlanan resmi yıl sonu güncellemesi sırasında sessizliğini bozdu.

teknooyun

Teknoloji Editörü

4 Yorum

  • hocam gerçekten çok başarılı bir eğitim.

    • Çok teşekkürler Furkan beğenmene faydalı olmasına sevindim.

  • Zeynep

    selam dünya

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metaverse

Abone Ol!

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için mail listemize kayıt olun. Söz veriyoruz spam yapmayacağız.

Başarılı olarak aboneli gerçekleşti Hoppla! Bir şeyler ters gitti lütfen yeniden deneyin

POPÜLER HABERLER

Oyun Haberleri

Adres : Ankara/ Keçiören

E-Posta : [email protected]

Tel: 0500 000 00 00

Teknolojiveoyun.com

Sizlere günlük teknoloji ve oyun haberlerini kesintisiz olarak sunar. Haberlerimizi telefon ve tabletlerden okumak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Copyright @ Teknolojiveoyun Powered by Teknolojiveoyun.com